Професор кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Олексій Шуміло подарував науковій бібліотеці ХНУВС збірник тез доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання забезпечення фінансової безпеки держави в умовах глобалізації» : зб. тез доп. Міжнар. наук.-практ. конф. (м. Харків, 17 лют. 2022 р.) / МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ, Наук. парк «Наука та безпека». – Харків : ХНУВС, 2022. – 224 с.

У збірнику опубліковано матеріали конференції, присвяченої проблемам забезпечення фінансової безпеки держави в умовах глобалізації та перспективам їх вирішення. Матеріали містять обмін результатами наукових досліджень, обговорення актуальних питань правових засад діяльності суб’єктів забезпечення фінансової безпеки держав та економіко-правових питань організації фінансової безпеки держав. Науковцями висвітлено власне бачення економічних проблем і шляхів вирішення потенційних фінансових загроз.

Видання призначене для науковців, викладачів, фахівців підприємств і представників органів влади, які займаються питаннями економічного розвитку, студентів.

Більш детально зі збірником можна ознайомитися за посиланням: