Національно-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6. Навчальні дисципліни включають соціокультурний аспект, покликаний забезпечити єдність патріотичного, морального та естетичного виховання студентів, сформувати духовно багату особистість.

Крім аудиторних занять, студенти активно беруть участь у різних виховних заходах, присвячених історичним подіям (День Соборності України, День пам’яті героїв Крут, День захисника України, День українського козацтва) чи видатним українським персоналіям (Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Михайло Грушевський).

Викладачі кафедри – професор Володимир Греченко, доценти Віталій Заборовський і Наталія Кобилко – члени організаційного комітету міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, форумів, круглих столів. Під їхнім керівництвом студенти виступають з доповідями щодо актуальних питань історії, культури, мовознавства та літературознавства. Також на кафедрі діє наукових гурток «Культура професійного мовлення» (керівник – старший викладач Михайло Овчинников), на якому проводяться тематичні засідання, присвячені Дню української писемності та мови й Міжнародному дню рідної мови.

Викладачі кафедри сприяють формуванню студентів як духовно гармонійних особистостей і свідомих громадян своєї держави, які знають, поважають і бережуть культурне надбання своєї країни.