До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ підготувала тематичну виставку «Вогнем і полум'ям війни чужої». На виставці, з якою пропонуємо ознайомитись університетській спільноті, представлена література з фондів бібліотеки, яка знайомить читачів із бойовими діями майже десятилітньої війни в Афганістані, та подвигом наших воїнів.

З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів, які сповна виконали свій військовий обов’язок.

Співробітники бібліотеки щиро вітають шановних ветеранів, учасників бойових дій! Ви з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто не повернувся.

Бібліотека ХНУВС