Урочистим шикуванням особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ відзначив День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33 річницю виведення військ з Афганістану. Звертаючись до курсантів, офіцерів вишу, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зазначив, що людська пам'ять не підвладна часу. З неї не можна викреслити героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі відданих синів України. «Подвиг учасників бойових дій – це  взірець патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, переконливе  свідчення єдності всіх поколінь українців. Вірність Присязі, військовому обов’язку завжди нагадують про головний урок історії: великі цілі й великі здобутки під силу лише єдиному, згуртованому народу, народові-патріоту. У лихоліття та важкі часи випробувань, ми, українці, завжди ставали пліч-о-пліч, обороняючи рідну землю від ворогів. Сьогодні непростий час, але Україна єдина і ми маємо пам’ятати, що своє майбутнє і майбутнє нашої держави визначаємо лише ми самі. Слава Україні!».

Під час заходу присутні виконали Гімн України та пройшли урочистим маршем.