Розпочався захист матеріалів проходження навчальної практики курсантами 3 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Психологія».

Знання та вміння, отримані у практичних підрозділах ювенальної превенції на посаді психолога, продемонстрували курсанти навчальної групи 307. Захід проходив у тренінговій аудиторії у формі поліцейського квесту. Відповідно до отриманих фабул, курсанти вирішували різні завдання, а отримані результати перевірили члени комісії – завідувачка кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Олена Федоренко, професор кафедри Світлана Харченко, а також начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Харківській області полковник поліції Лариса Радіонова.