Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова взяла участь у XІХ Міжнародній методичній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті». Захід відбувся онлайн із використанням корпоративної системи комунікації НТУ «ХПІ» Office 365.

Школу проводили у формі педагогічних майстерень за напрямами у формі майстер-класів, ділових ігор, тренінгів, дискусій, демонстрацій, презентацій, спрямованих на формування, розвиток і вдосконалення особистісних професійних компетентностей (організаторських, творчих, лідерських, комунікативних тощо), підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти.

Під час роботи школи-семінару викладачка набула досвіду застосування сучасних педагогічних технологій в освіті, поділилася власним досвідом щодо шляхів подолання проблем упровадження інновацій у навчальний процес.

За результатами проведення Міжнародної школи-семінару Наталія Єльнікова отримала сертифікат щодо підвищення кваліфікації. Набуті навички та компетенції будуть застосовані у навчальному процесі під час проведення занять із курсантами.