Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вікторія Давиденко провела профорієнтаційну зустріч з адміністрацією Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 29 Харківської міської ради та учнями старших класів.

Представник університету розповіла про  умови вступу та навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, специфіку підготовки курсантів, студентів і слухачів за різними спеціальностями та формами навчання, про рівні вищої освіти, форми навчання та спеціалізації. Школярі також отримали повну інформацію про можливості навчання  на факультеті № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб й професії, пов`язані не лише з проходженням служби в органах внутрішніх справ, але й в інших галузях суспільного життя.

Вікторія Давиденко запросила всіх бажаючих відвідати університет у День відкритих дверей.