Старший викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 Анатолій Коршенко та старші викладачки цієї ж кафедри Любов Русанова та Лариса Сазанова взяли участь у міжнародному вебінарі з безпечного використання цифрових освітніх технологій у викладанні англійської мови «День безпечного Інтернету 2022» («Safer Internet Day 2022»), організованому Британською Радою.

Спікери з Великобританії, Нігерії та Іспанії поділилися досвідом безпечного та позитивного використання цифрових технологій у роботі з молоддю, зосередившись на програмах професійного розвитку, якісному викладанні, навчанні та ефективному впровадженні освітніх технологій. Особливий інтерес викликав виступ про досвід використання інклюзивної педагогіки у викладанні англійської мови та літератури, а також використання програми, що підтримує освітян у сприйнятті переваг використання технологій для викладання та навчання.