Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська взяла участь у циклі навчальних вебінарів з наукометрії «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science», що був проведений компанією «Наукові публікації».

Цикл вебінарів стосувався головних аспектів і проблем публікаційної діяльності у міжнародних наукометричних базах даних і складався з сотирьох блоків: «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Як наукові публікації впливають на діяльність вчених?»; «Наукометрична база даних Scopus. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи»; «Наукометрична база даних Web of Science. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи»; «Міжнародна кооперація. Платформи для підвищення наукометричних показників вчених».

За результатами участі у вебінарах Світлана Петровська отримала сертифікат.

Сумська філія ХНУВС