Доцент кафедри  іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук взяв участь у Міжнародному науково-методичному семінарі «Сучасні проблеми викладання іноземних мов у закладах освіти», організованому Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

Учасники заходу обговорили психолого-педагогічні та методичні проблеми викладання іноземних мов, основні принципи навчання іноземної мови професійного спрямування, використання новітніх технологій у викладанні іноземних мов, проблеми міжкультурної комунікації, актуальні проблеми лінгвістики, перекладу та літературознавства та особливості навчання іноземних мов у закладах вищої освіти. За результатами участі у семінарі було видано збірник статей та отримано сертифікати.