Бінарне заняття з дисципліни «Міжнародний захист прав людини» на тему «Поняття та правова природа прав людини» для здобувачів освіти факультету № 1 провела доцент кафедри конституційного і міжнародного права Євгенія Логвиненко. У занятті також взяли участь помічник дільничного офіцера поліції сектору превенції ВП № 1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області Антон Дудко, поліцейський відділу реагування патрульної поліції Бахмутського РПП ГУНП в Донецькій області Ілля Титаренко та поліцейський підрозділу поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області Данило Ілівахін.

Працівники поліції поділилися з курсантами власним досвідом роботи, розповіли про форми взаємодії між підрозділами, підкреслили важливість поваги до прав людини й основних свобод та дотримання принципу рівності всіх громадян. Курсанти брали жваву участь в обговоренні та із зацікавленістю ставили запитання практичним працівникам.