Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліції стики факультету № 6 Ігор Зозуля провів профорієнтаційний захід для 11-А класу харківської загальноосвітньої школи і-ііі ступенів № 28. Під час зустрічі він ознайомив учнів з умовами вступу до вишу у 2022 році та надав інформативні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ.

Професор розповів про форми навчання, переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ, перспективи працевлаштування. Ознайомив випускників зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців.

Наприкінці зустрічі Ігор Зозуля запросив старшокласників взяти участь у Дні відкритих дверей, що проходять в університеті онлайн.