Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ірина Майсун пройшла п‘ятитижневий курс «Міжнародне право в дії: Гід  до міжнародних судів і трибуналів у Гаазі» («International Law in Action: A Guide to the International Courts and Tribunals in The Hague») від університету Лейдена (Universiteit Leiden), Нідерланди. Курс викладали представники Центру міжнародно-правових досліджень Гроція Лейденської юридичної школи: Лариса ван ден Герік – професор міжнародного публічного права, Сесілі Роуз – асистент кафедри міжнародного права та Яннік Раді – асистент кафедри міжнародного права. Курс був присвячений таким питанням як еволюція врегулювання міжнародних спорів у сучасному міжнародному правовому порядку, організація роботи та головні функції Міжнародного Суду Правосуддя та Міжнародного Кримінального Суду, Міжнародний арбітраж та глобальні цінності.

Сумська філія ХНУВС