Студенти кількох навчальних груп факультету № 6 разом із кураторами, доцентами кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Дар’єю Коробцовою та Вікторією Фурсою у межах національно-патріотичного виховання в режимі онлайн переглянули відео-ролик, присвячений 100-річчю завершення Першого Зимового походу Армії УНР.

Молодь ознайомилася з місцями зйомок, які стали окрасою стрічки: село Писарівка на Ямпільщині зі збереженим млином початку ХХ століття та мальовничими берегами річки Дністер поблизу сучасного українсько-молдовського кордону. Саме тут 100 років тому передові відділи «зимопоходців» зустрілися із розвідувальними підрозділами 2-ої Стрілецької дивізії Армії УНР, що наступали із заходу разом із польськими союзниками для спільної боротьби проти Червоної армії.