Завідувач кафедри українознавства факультету № 2 професор Ігор Чорний разом із поліцейським взводу 2-ї роти 1-го батальйону  Управління патрульної поліції в Полтавській області майором поліції Олександром Ляшенком провели бінарне заняття для курсантів першого курсу факультету № 4 на тему «Історико-культурний розвиток українських земель у козацько-гетьманську добу».

Курсантів ознайомили з особливостями життя та побуту українських козаків, основними етапами формування та розвитку України в козацько-гетьманську добу, сутністю культурних процесів, що тоді відбувались. Олександр Ляшенко розповів, як у сучасній Національній поліції України і, зокрема, в патрульній поліції його регіону зберігаються козацькі традиції, як відзначаються свята, пов’язані з нашим славним героїчним минулим.