Для посилення якості освітніх програм та розширення баз навчальної (виробничої) практики на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. У ній взяли участь деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова, завідувач кафедри цивільного права та процесу Юрій Жорнокуй, гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор та начальник юридичного відділу Приватного акціонерного товариства «Завод Південкабель» Артур Мартін.

Укладено меморандум про співробітництво та договір про проходження практики студентами між ХНУВС та Приватним акціонерним товариством «Завод Південкабель».