Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відділом соціально-гуманітарної роботи розпочато проведення музейних екскурсій для курсантів першого курсу факультетів №1–4. Для Харківського національного університету внутрішніх справ такі заходи є традиційними. Цього року вшанування учасників бойових дій на території інших держав має особливе наповнення, адже саме 2022 року виповнюється 30 років від початку участі військових незалежної України у миротворчих операціях ООН.

Серед ветеранів і працівників університету є ті, хто брав участь у радянсько-афганській війні, у врегулюванні міжнаціональних конфліктів на теренах СРСР, у спеціальних місіях цивільної поліції ООН. Матеріали виставки, на базі якої проводяться екскурсії, розповідають про багатьох із них. І саме вони є взірцем для молодого покоління самовідданого служіння Закону й міжнародному праву, у дотриманні Присяги та виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Заходи проводяться згідно з діючими карантинними нормами.