Професор кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 доктор юридичних наук, професор Володимир Чумак у рамках проведення профорієнтаційної роботи зустрівся з директоркою загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №157 Харківської міської ради Харківської області Ольгою Винник та учнями випускного класу.

Під час зустрічі зі старшокласниками представник університету надав вичерпну інформацію про умови отримання спеціалізованої вищої юридичної освіти за представленими у ХНУВС напрямами як за рахунок бюджетних коштів, так і на контрактній основі. Також він ознайомив учнів зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, пояснив правила вступу до університету, розповів про роботу наукових гуртків і спортивних секцій.

Наприкінці зустрічі Володимир Чумак запросив школярів відвідати ХНУВС на День відкритих дверей, щоб вони мали змогу поспілкуватися з керівництвом вишу, більше дізнатися про факультети та спеціальності.