У Палаці культури Головного управління Національної поліції в Харківській області відбувся розподіл курсантів 4 курсу Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження стажування на посаді в підрозділах.

Розподіл провели: заступник начальника Управління – начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області полковник поліції Сергій Панов, заступник начальника відділу УКР ГУНП в Харківській області підполковник поліції Віталій Лисенко, заступник начальника відділу СУ ГУНП в Харківській області майор поліції Ірина Воскресенська та старший інспектор з особливих доручень відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області майор поліції Ольга Старостенко.  Звертаючись до курсантів, вони наголосили на необхідності дотримання законності та службової дисципліни, сумлінному та відповідальному ставленні до виконання обов’язків працівника поліції.

У заході також взяли участь представники факультетів №№ 1, 2, 4 та  навчально-методичного відділу.