Старша викладачка кафедри юридичних дисциплін, відповідальна особа з гендерних питань у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ Цвітана Баранова провела інтерактивну дискусію з курсантами та студентами на тему «Жінка має силу».

Рівність, упередженість, феменітиви, сексизм, гендерні стереотипи, – саме такі терміни звучали під час дискусії за участі: курсантки 1 курсу Марини Вечорки, курсантки 2 курсу Анни Аушевої, курсанта 2 курсу Станіслава Дубровського та студентів 3 курсу Богдана Остапенка та Дмитра Баранека.

Здобувачі освіти разом із викладачкою обговорювали рівність прав між чоловіком та жінкою під час обрання професії, розглянули приклади жінок, які досягли великих успіхів у професійній діяльності та детально проаналізували Стамбульську конвенцію та інші нормативно-правові акти, що регулюють гендерні питання.

Сумська філія ХНУВС