7 лютого 2022 року виповнюється 210 років від дня народження видатного англійського письменника Чарльза Діккенса. До цієї події наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ підготувала книжково-ілюстративну експозицію «Чарльз Діккенс – найбільший оптиміст століття».

Діккенс належить до великих письменників, які є гордістю національної англійської культури. Одним із перших в англійській літературі він показав, як тяжкі наслідки буржуазної цивілізації позначаються на умовах життя простих людей. Він розкрив у своїх романах кричущі протиріччя між бідністю й багатством і виступив викривачем брехні та лицемірства.

Запрошуємо  університетську спільноту ознайомитися з творами одного із найпопулярніших романістів вікторіанської епохи та літературою про життя і творчість видатного англійця.