Науковці факультетів № 4 та № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Святослав Сліпченко, Юрій Жорнокуй, Володимир Кройтор, Лариса Красицька, Олексій Зайцев, Олександр Кухарєв, Олександр Шишка, Наталія Шишка, Валентина Жорнокуй, Ольга Аврамова разом із кафедрами цивільного права № 1 і № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, відділенням цивільно-правових дисциплін Національної академії правових наук України та Харківським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України» взяли участь у XX науково-практичній конференції «Доктрина приватного права: традиції та сучасність», присвяченій 100-й річниці з дня народження доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента АН УРСР, ректора Харківського юридичного інституту (1962–1987 р.р.) Василя Пилиповича Маслова.

У конференції взяли участь вчені провідних наукових установ, вищих навчальних закладів, судових органів різних інстанцій, практичні працівники з України та держав Європи.