Учасник Школи наукового лідерства ХНУВС курсант 2 курсу факультету № 1 Микола Мороховський взяв участь у Медичному марафоні. Під час онлайн-заходу розглядалися актуальні теми, присвячені лікарській таємниці, взаємодії медичних закладів з поліцією та ін. Спеціалісти, які мають значний практичний досвід роботи у сфері охорони здоров'я, поділилися власними кейсами, ситуаціями, з якими вони зустрічалися на практиці, супроводжуючи свої виступи презентаціями та влучно наведеними прикладами. Як зазначає курсант, такий вебінар є корисним не лише для лікарів, але й для представників інших професій, зокрема, – Національної поліції, адже серед інших питань було розглянуто й основні положення наказу «Про затвердження порядку взаємодії між органами та підрозділами Національної поліції, закладами охорони здоров’я та органами прокуратури України при встановленні факту смерті людини» та інші важливі для майбутніх слідчих нормативно-правові акти.