Викладачами циклу спеціальних дисциплін Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС майором поліції Миколою Підоймою та старшим лейтенантом поліції Романом Проценком за участі інспектора патрульної поліції роти ТОР УПП в Сумській області лейтенанта поліції Олени Гудим для слухачів навчальної групи 09/21 (спеціалізація «Спеціальна поліція», кваліфікація «Поліцейський підрозділів забезпечення») проведено бінарні заняття з навчальної дисципліни «Фізична підготовка (тактика самозахисту)». Тема заняття – захист від нанесення ударів руками та ногами (блоки, больові прийоми) .

Цікаво було спостерігати як тендітна дівчина виконує захисні прийоми від ударів руками та переходить до затримання уявного правопорушника. Як пояснила Олена Гудим, жінкам-поліцейським нерідко доводиться застосовувати заходи фізичного впливу та спеціальні засоби, тому ними необхідно оволодіти ще під час навчання та удосконалювати протягом всієї служби. Також вона наголосила на тому, що будь яке застосування заходів примусу повинно бути законним, необхідним, пропорційним та ефективним, як того вимагає закон України «Про Національну поліцію України».

Сумська філія ХНУВС