Курсанти 3 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ рядові поліції Ярослав Водолазський та Микита Дзюба під час проходження навчальної практики відвідали свої рідні школи, в яких навчалися.

Курсанти провели профорієнтації зустрічі зі старшокласниками Ізюмського ліцею № 5 Ізюмської міської ради Харківської області та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів м. Харків № 28.

Майбутнім вступникам розповіли про етапи подачі документів для навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, а також про основні вимоги до складання іспиту з фізичної підготовленості та творчого конкурсу, ознайомили з умовами проживання та навчання курсантів і студентів.

Питання які найчастіше виникали у школярів – це звернення до рекрутингового центу, реєстрація та подача online заяви, предмети ЗНО.