Викладачі  кафедри іноземних мов факультету № 4 взяли участь у міжвузівському семінарі «Від традицій до інновацій в навчанні іноземних мов у закладах вищої  освіти», який проходив у Національній Академії національної гвардії України.

Доцент кафедри Олег Гончарук, старші викладачки кафедри Інна Іванова, Наталія Горбач, Любов Русанова, Лариса Сазанова та Галина Сорокіна обговорили актуальні проблеми викладання іноземної мови професійного спілкування у вищих закладах освіти. Було визначено, що новітні методи навчання іноземних мов розвивають уміння та навички спілкування, сприяють встановленню емоційного контакту з курсантами та студентами, навчають працювати в команді та зважати на думки й висловлювання інших. Після проведення заходу викладачі отримали сертифікати та збірник тез доповідей.