Доцентка кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Олена Чорноус, доцент кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Петро Клімушин та курсанти 4-го курсу факультету № 2 ХНУВС, курсанти 4-го курсу Донецького ДУВС в межах реалізації пілотного проєкту «Академічна мобільність» взяли участь у team building.

Програма тренінгу «Психологічні компетентності сучасного поліцейського». Ведуча тренінгу психологиня Рингач Олена. Структура тренінгу складалася з таких блоків як: 1) Я – лідер, Я – поліцейський; 2) Ефективна комунікація; 3) Моральні цінності. Мета білдингу – створення умов для розкриття лідерського потенціалу курсанта та поліцейського, освоєння ними активного стилю спілкування і взаємодії, а також розвиток комунікативних навичок курсантів; формування умінь спілкуватися і знаходити шляхи подолання труднощів у спілкуванні; сприяти усвідомленню цінностей у житті.