У межах співпраці пошукової групи «ЛисаАлерт» та Школи наукового лідерства ХНУВС курсантки 1 курсу факультету № 1 Марина Григорович та Єлизавета Чесна провели тренінги на тему недопущення викрадення дітей в Обласних дитячих психоневрологічних санаторіях №№ 1 і 2, де знаходяться діти, що раніше неодноразово самовільно залишали домівки та пошуками яких займалися волонтери «ЛисаАлерт».

Під час тренінгу волонтерки та курсантками, звертаючись до аудиторії, наголосили, що самовільне залишення дому або виховної установи та подальша бездоглядність дитини є поширеною причиною скоєння злочинів неповнолітніми або відносно них. Серед слухачів тренінгу були діти, які залишали домівку понад десяти разів, й під час лекції розповідали чому саме вони так вчинили. Під час зустрічі волонтери та курсанти розповіли дітям про різні ситуації з пошукової практики, наголосили на небезпечності знаходження бездоглядної дитини на вулиці та надали поради щодо безпечних способів подолання бажання самовільно залишати санаторії, в яких зараз перебувають,  або домівку.