Напередодні відзначення в Україні Дня пам'яті Героїв Крут у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся тематичний захід «Крути – символ героїзму українського юнацтва» з переглядом документального фільму «Крути – молода кров» із циклу проєкту «Україна – забута історія».

Під час бесіди було проведено історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогодення, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність. Не можна викреслити з людської пам’яті великий і безсмертний подвиг юних студентів, які захищали українську державність і принесли у жертву найцінніше – власне життя. Вони є прикладом для усіх наступних поколінь українців мужності, великого патріотизму й любові до своєї рідної землі – України.

КЛК ХНУВС