У межах програми академічної мобільності доцент кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Петро Клімушин взяв участь у проведенні заняття разом із доцентом кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 3 Донецького державного університету внутрішніх справ, кандидатом юридичних наук Сергієм Пекарським.

Заняття було присвячено вивченню прийомів оперативно-розшукової діяльності з елементами поліцейського квесту. Курсанти четвертих курсів ХНУВС та ДонДУВС, що залучені до програми академічної мобільності, в складі пошукових груп отримали практичні завдання. Вирішення завдань передбачало теоретичний аналіз ситуації, визначення повноважень поліцейських та складання документів за результатами службової діяльності.