Доцент кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат технічних наук Петро Клімушин, який у межах програми академічної мобільності перебуває зараз у Донецькому державному університеті внутрішніх справ, ознайомився з навчально-методичними матеріалами та лабораторною базою кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 3 Донецького державного університету внутрішніх справ.

Відбувся обмін думками з представниками кафедри: завідувачкою кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 3 Донецького державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук Ольгою Ковальовою та доцентом кафедри кандидатом юридичних наук Сергієм Пекарським щодо до структури та методики викладання навчальних дисциплін.

Також було здійснено обмін навчально-методичними матеріалами та визначено перспективні напрями співпраці.