У межах реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України, науково-педагогічні працівники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ – професорка кафедри юридичних дисциплін Наталія Горобець, доцентка кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна та викладачка кафедри юридичних дисциплін Ірина Майсун разом із представниками Харківського національного університету внутрішніх справ - доценткою кафедри трудового та господарського права Оленою Чорноус, доцентом кафедри протидії кіберзлочинності Петром Клімушиним та курсантами 4 курсу відвідали тренінг «Психологічні компетентності сучасного поліцейського». Тренінг був проведений психологом Донецького державного університету внутрішніх справ Оленою Рингач.

Захід складався з трьох частин: «Я – лідер, Я – поліцейський», «Ефективна комунікація» та «Моральні цінності». Метою тренінга було створення умов для розкриття лідерського потенціалу курсантів, освоєння ними активного стилю спілкування і взаємодії; розвиток комунікативних навичок: формування умінь спілкування та знаходження шляхів подолання труднощів у спілкуванні, сприяння усвідомленню життєвих цінностей – формування навичок і звичок моральної поведінки, культури спілкування, взаєморозуміння, віри у власні сили, реалізація творчих можливостей людини.

Для досягнення мети було застосовано різноманітні психологічні вправи, такі як «Три портрети», «Хрест-Паралель», «Що нас об’єднує», «Що для мене є цінністю», «Аукціон», а також застосовувалася методика «Дванадцять тверджень» М. Куна та «Хто я?» Т. Макпартленда.

Психологічний тренінг завершився рефлексією та обміном думок і вражень між учасниками.

Сумська філія ХНУВС