Курсанти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ під час проходження практики долучилися до профорієнтаційної роботи. Вони відвідали школи, в яких навчалися, зустрілися зі старшокласниками, розповіли їм про університет, про свою майбутню професію, про те, як навчаються і живуть, як цікаво і змістовно проводять свій вільний час.

Також курсанти університету пояснювали під час зустрічей переваги навчання у Харківському національному университеті внутрішніх справ у порівнянні з іншими навчальними закладами, розповідали про перспективи влаштування на работу після закінчення університету.

Таку роботу було проведено курсантами університету в Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Одеській, Львівській та Харківській областях.