Студент факультету № 6 Едуард Сергєєв під керівництвом доцента кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Вікторії Мельник в рамках програми «Відвідай рідну школу» відвідав Селидівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Селидівської міської ради  Донецької області.

Під час профорієнтаційної зустрічі старшокласників було ознайомлено з умовами вступу до вишу у 2022 році та надано інформативні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ. Едуард Сергєєв розповів про перспективи, форми навчання, а також переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ; ознайомив випускників зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, пояснив правила вступу до університету, розповів про роботу наукових гуртків і спортивних секцій.

Наприкінці заходу  учнів було запрошено на День відкритих дверей, що відбудеться 26 січня на онлайн-платформі ZOOM.