Студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ під час проходження практики за місцем свого проживання відвідали загальноосвітні навчальні заклади, в яких навчалися, та ознайомили керівництво та учнів з університетом.

Під час зустрічей студенти розповіли школярам про переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ та, зокрема, на факультеті № 6, про роботу підготовчих курсів та військової кафедри, спортивних секцій та гуртків художньої самодіяльності, ознайомили з умовами проживання у гуртожитку, окреслили перспективи подальшого працевлаштування випускників. Старшокласники отримали інформаційні буклети, які допоможуть їм визначитися з майбутньою спеціальністю.