Другий тиждень триває проходження навчальної практики курсантами 2 та 3 курсів Харківського національного університету внутрішніх справ у територіальних підрозділах Національної поліції України.

Фахівець факультету № 2 майор поліції Юрій Бутко провів перевірку проходження навчальної практики курсантами 2 курсу факультету № 2 на закріплених за ними базах практики у Харкові.

Під час зустрічей було перевірено стан реалізації навчальної програми практики та ведення курсантами щоденників, проведено бесіди з кураторами-наставниками на місцях. Юрій Бутко акцентував увагу курсантів на сумлінному ставленні до службових обов’язків, безумовному дотриманні правил внутрішнього розпорядку в підрозділі та особистої безпеки в умовах карантинних обмежень.