Бесіду на тему «Протидія булінгу та злочинності серед молоді. Популяризація фізичної культури та спорту, як засобу боротьби з булінгом» з учнями Запорізької гімназії № 46 провів голова курсантсько-студентського самоврядування курсант 2 курсу факультету № 4 (кіберполіції) Харківскього національного університету внутрішніх справ рядовий поліції Олександр Бабич за участі головного спеціаліста відділу спорту Управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької обласної державної адміністрації Данили Жермаля.

Під час спілкування школярам пояснили що таке булінг, хто є його сторонами, як з ним боротися та яку відповідальність несуть не тільки булери, але і його свідки. Учні жваво обговорювали приклади булінгу, ставили запитання, на які отримали вичерпні та змістовні відповіді.