Учасник Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсант 1 курсу факультету № 1 Євген Шевченко взяв участь у серії відеоуроків «Покрокове навчання створенню презентацій».

Розповідалося про презентації, їх роль у побудові якісного та високопрофесійного виступу перед будь-якою аудиторією. Уроки супроводжувалася візуалізацією ключових та проблемних особливостей роботи з програмою Power Point, що значно полегшувало сприйняття інформації. Окремі уроки були присвячені порядку створення презентацій і порадам, що допомагають при їх створенні.

Євген Шевченко успішно опанував мистецтво створення презентацій й раніше активно долучався до розробки дизайну презентацій Школи наукового лідерства, зокрема для Всеукраїнського форуму «Actiom! Forum!», що проходив у Києві на базі Державного підприємства Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».