Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Антол пройшла онлайн-курс «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus та отримала сертифікат.

Лекторами курсу виступили: професорка педагогіки Інституту педагогіки (Teachers College) Колумбійського університету, директорка Klingenstein Center Перл Рок Кейн та вчитель і тренер з багаторічним стажем Кевін Меттінглі.

Курс спрямований на розвиток  критичного мислення, основ розуміння пам'яті та ефективних способів навчання. Отримані знання будуть застосовані у професійній діяльності.