Курсантка 2 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Батюх під час проходження навчальної практики в ГУНП у Запорізькій області, спільно з працівниками поліції Заводського відділення поліції міста Запоріжжя та активістами презентувала учнівській молоді роботу чат-боту «Запоріжжя Проти Наркотиків».

Про роботу чат-боту та негативні наслідки вживання наркотиків правоохоронці розповіли студентам Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти. Учні коледжу дізналися, що шляхом сканування QR-коду можна увійти до чат-боту й анонімно надати інформацію про осіб, які причетні до незаконного обігу наркотиків. Користувачі можуть надсилати рекламу наркоадрес у вигляді фото. Крім того, є можливість надати інформацію про фізичну адресу, де, на думку користувача, вживають наркотики або роблять наркозакладки.