Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 1 курсу факультету № 1 Олександр Курілкін, Марина Григорович і Єлизавета Чесна у партнерстві з координатором пошукового загону «ЛісаАлерт» Наталією Нєжиною у рамках соціального проєкту «Академія Ліс» провели  в Обласному дитячому ортопедо-травматологічному санаторії «Лісовий» перший у новому році тренінг, присвячений питанням безпечної поведінки дітей з незнайомими людьми та недопущення викрадення дітей.

Під час  дискусії було розглянуто питання самовільної втечі неповнолітніх з дому або виховних установ та їх небезпека; найчастіші причини та наслідки втеч дітей. Разом із Наталією Нєжиною курсанти в інтерактивному форматі відпрацювали з дітьми навички особистої безпеки, вміння протистояти негативному впливу та культуру вибору в різних життєвих ситуаціях. Волонтери та курсанти розповіли учасникам тренінгу про життєві історії дітей, які самовільно залишали будинок, і пошуком яких займався пошуковий загін «ЛісаАлерт» спільно з курсантами ХНУВС. Волонтери звернули особливу увагу на випадки, коли така поведінка призводила до смерті маленького втікача.