Учасник Школи наукового лідерства курсант 2 курсу факультету № 1 ХНУВС Іван Шкурат, який є секретарем Балаклійської молодіжної ради, взяв участь у Стратегічному форумі молодіжних рад.

Захід проводився Управлінням молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та Українською асоціацією молодіжних рад.

На форум було запрошено заступницю міністра молоді та спорту України Марину Попатенко, народних депутатів України Олексія Красова та Марію Мезенцеву, начальника управління молоді та спорту ХОДА Костянтина Ананченка та голову Української асоціації молодіжних рад Володимира Сонька.

Захід проходив у формі панельних дискусій, роботи у командах та інформативних лекцій, під час яких обговорювалися актуальні проблеми молодіжної політики, роль молоді в реалізації молодіжної політики на місцевому рівні, стратегії розвитку, НR-інструменти, а також було підбито підсумки діяльності молодіжних рад України та обговорено плани їх роботи на майбутнє.