Одним із завершальних етапів підготовки слухачів магістратури у ХНУВС є стажування у практичних підрозділах Національної поліції України. За результатами стажування та з метою напрацювання необхідних елементів практичної складової поліцейської діяльності, моделювання типової ситуації у слухачів магістратури факультету № 3 (282 «Правоохоронна діяльність») відбувся захист матеріалів стажування із застосуванням поліцейського квесту.

Захист матеріалів проходження стажування приймала комісія, до складу якої увійшли представники кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ.

Робота кожного слухача була оцінена комісією з урахуванням продемонстрованих навичок знання чинного законодавства.