Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 2 курсу факультету № 1 Анна Софіч взяла участь у Всеукраїнському менторському форумі. Захід об’єднав молодь, роботодавців, представників міністерств та громадських організацій з метою обговорення можливостей для кар’єрного розвитку молоді в Україні від ініціативи Пакту заради молоді – 2025, зокрема нової платформи менторства Mentorplace.

Всеукраїнський менторський форум є можливістю для обміну думками щодо менторства в Україні, розвитку навичок та старту кар’єри.

Під час Форуму за участі представників міністерств, роботодавців та молоді було обговорено питання безбар’єрної професійної реалізації молоді, проведено лекції про менторство та планування кар’єри, підбито підсумки менторських програм за 2021 рік, проведено дискусії, воркшопи та майстер-класи від досвідчених менторів.