Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії  Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Дуравкіною було організовано участь студентів філії у ХІІІ Всеукраїнському правовому ВІП-турнірі серед студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти України. Сумську філію представили: Марина Гайдар, Владислав Витвіцький, Елвін Джамалов, Вікторія Островерхова та Аль Хататнех Месун.

Метою турніру було сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

Правовий турнір проходив онлайн на платформі Zoom у три тури: груповий, півфінал і фінал. Право участі у другому турі отримали чотири команди, серед яких і команда студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Неперевершена п’ятірка».

Сумська філія ХНУВС