Учасник Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС Микита Бєлєвцов  спільно з координаторками пошукового загону «ЛісаАлерт» Наталією Нєжиною та Юлією Ямпольською у партнерстві з Департаментом цифрової трансформації Харківської міської ради провели останній цьогорічний тренінг з безпеки у рамках соціального проєкту «Академія Ліс» для учнів 5, 6 та 7 класів Харківської спеціальної школи № 12.

Під час тренінгу в інтерактивному форматі були опрацьовані наступні питання:  хто такі «безпечні дорослі»; визначення злочинця за фотографією; як необхідно поводитися з незнайомцями; як відповідати на прохання незнайомців; як необхідно поводитися в різних екстремальних ситуаціях; безпека в Інтернеті; види шахрайства в Інтернеті; кібербулінг та буліцид.

Діти намагалися якнайкраще розібратися у важливих для них питаннях, з цікавістю ставили безліч запитань і захоплено розповідали історії зі свого життя.  Кожен із них замислився про те, як потрібно дбати про власну безпеку і наскільки важливо зберегти у пам'яті прості правила, від яких може залежати їх життя.