У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося урочисте засідання Школи педагогічної майстерності 2021/2022 навчального року. У заході взяли участь академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Сергій Гусаров, проректор університету доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін.

У своїх виступах вони наголосили, що педагог повинен мати високий професійний рівень, володіти словом, критично мислити, поєднувати теорію і практичний досвід, враховуючи зміни та потреби сьогодення.

Цього року слухачами Школи педагогічної майстерності стали 49 науково-педагогічних, педагогічних працівників структурних підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.