На черговому засіданні наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, що проходило під керівництвом доцента кафедри, кандидата психологічних наук, доцента Світлани Лозової, обговорювалися наукові доповіді студентів.

Цікавість викликала доповідь студентки Владислави Наконечної на тему «Особливості допиту неповнолітніх і малолітніх», яку за результатами засідання наукового гуртка, було рекомендовано до опублікування.

Владислава Наконечна взяла участь у II Міжнародній студентській науковій конференції «Діджиталізація науки як виклик сьогодення», що відбулася в місті Одеса та отримала сертифікат учасника.

Науковий керівник – доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Світлана Лозова отримала подяку за підготовку здобувача освіти до участі в II міжнародній студентській конференції.