Міжнародний мовно-літературний конкурс – це гарна можливість для майбутнього поліцейського долучитися до культурних надбань попередніх поколінь, ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка.

Курсантка 2 курсу Сумської філії ХНУВС Єлизавета Шевцова показала високі результати на обласному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка, виборовши ІІІ місце.

Вітаємо Єлизавету та її наставницю – завідувачку кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Валентину Василенко. Упевнені, що кількість шанувальників рідного слова буде збільшуватися. Бажаємо і надалі сприяти піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря – поета світового рівня.

Сумська філія ХНУВС