Працівники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ запросили до себе в гості учнів 11 класу школи № 70 м. Харкова, ознайомили з університетом і провели з ними профорієнтаційну бесіду.

Майбутнім випускникам школи розповіли про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Представники кафедри відповіли на запитання юнаків і дівчат про матеріально-технічну базу, умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів вишу. Старшокласники дізналися про можливості реалізації курсантів і студентів університету в науковій, творчій і спортивній діяльності, а також їх ознайомили з перевагами отримання вищої освіти у ХНУВС, перспективами подальшого працевлаштування. Під час зустрічі учні отримали інформаційні буклети про Харківський національний університет внутрішніх справ з корисною для них інформацією.